5 porad, jak założyć firmę online

Rozpoczęcie działalności online nie jest łatwą decyzją. Zajmie trochę czasu, aby wiedzieć, że jest to właściwa decyzja dla Ciebie. Miałem przyjemność założyć dwie firmy internetowe. Pierwszy to biznes z domu. Co wymaga dużo rekrutacji, ponieważ jeśli nikt nie pracuje, osoba rekrutująca nie zarabia żadnych pieniędzy. Poszedłem do tego biznesu bez planu, który nie jest zalecany. Myśl, planowanie i przemyślenia podejmowane są przy podejmowaniu wielkich decyzji. Otwarcie i prowadzenie firmy internetowej to jedna z tych wielkich decyzji. Czasami miałem ochotę się poddać. Było we mnie coś, co zmuszało mnie do otwarcia firmy coachingowej, co da mi więcej spełnienia i nadziei. W branży coachingowej wiem, że odniesie sukces, ponieważ ją widzę i wierzę, że tak się stanie.

Prowadząc dwie firmy, popełniłem kilka błędów i wiele się nauczyłem po drodze. Dam kilka wskazówek, które pomogą stworzyć udane podstawy i biznes. W biznesie będą emocjonalne wzloty i upadki. Dzięki nadziei i oczekiwaniom emocje zostaną przezwyciężone.

1. Jeśli nie planujesz, planujesz zakończyć się niepowodzeniem

Planowanie jest niezbędne dla sukcesu firmy. Jeśli chcesz być formalny, przygotuj biznesplan, ale nie musisz mieć formalnego biznesplanu - ale nadal potrzebujesz planu. „Ludzie uważają biznes plan za pracę domową, której nie chcą robić, ale planowanie pomaga mi - bez względu na mój sukces”, mówi Tim Berry, prezes Palo Alto Software, który produkuje oprogramowanie do planowania biznesowego, i autor The Plan-As -Plan biznesowy You-Go.

Planowanie to publikowanie w mediach społecznościowych, aktualizacje i cotygodniowe odprawy ze sobą. Niezbędna jest rejestracja firmy w rządzie federalnym i stanowym. Otwórz także rachunek bankowy dla planowanych środków.

2. Martwienie się o małe rzeczy

Nie musisz się martwić o rzeczy, których nie możesz kontrolować, np. Od czego zacząć, kiedy zaczynasz. Ważną rzeczą do zapamiętania jest zacząć. Jako nowy przedsiębiorca nie będziesz wiedział wszystkiego. Spacer tą drogą wymaga czasu. Wyjdź i zrób to, co uważasz za słuszne, i dokonaj niezbędnych korekt po drodze.

3. Będąc ekspertem

W świecie przedsiębiorczości jesteś ekspertem opartym na swoim doświadczeniu. Co daje ci wszystko, czego potrzebujesz do odpowiedzi w wybranym obszarze. Jest to sprzeczne ze wszystkim, czego nauczyliśmy się będąc w środowisku korporacyjnym. Co mówi nam, że musimy mieć stopnie naukowe, certyfikację i praktyczne doświadczenie. W rzeczywistości dalszy rozwój jest niezbędny do rozwoju firmy. Nadal będziesz się uczyć: Nosić etykietę „ekspert” i zobowiązać się do doskonałości.

4. Strach

Musisz zarządzać swoimi emocjami podczas swojej przedsiębiorczej podróży. Nie możesz dać się ponieść emocjom, ale konieczne jest, abyś zarządzał swoim samopoczuciem i myśleniem. Jeśli tego nie zrobisz, porzucisz życie, w którym pragniesz żyć. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwinąć się do nieograniczonego potencjału. Przyciągnij ludzi, którzy są na tej samej misji co my, aby mieć wolność, której pragniemy.

5. Zarządzanie inwestycjami

Obsługa pieniędzy może stać się bardzo trudna. Śledzenie wszystkich wydatków jest konieczne do spełnienia wszystkich zobowiązań. Będziesz w stanie dokonać rozsądnych inwestycji wiedząc, że nastąpi zwrot - jeśli nie teraz, wkrótce. Staje się trudną bitwą, ale im więcej się w to włoży, tym więcej się wydostaniecie. Spójność jest kluczem do wszystkiego, co robisz; wszystkie małe rzeczy, które robisz każdego dnia, doprowadzą cię do następnego poziomu.